Close

Ovládání čerpadel

SWITCHMATIC 3

Elektronický tlakový spínač s digitálním manometrem.

Zařízení pro ovládání čerpadel. Integrovaná ochrana proti běhu na sucho. Výstupní beznapěťový kontakt pro ovládání čerpadla zatížitelný max. 16 A.

Cena: 1 090 Kč bez DPH

1 319 Kč s DPH

T-Kit SWITCHMATIC 2

Elektronický tlakový spínač s digitálním manometrem, 3-cestným ventilem a zpětnou klapkou.

Zařízení pro ovládání jednofázových čerpadel o příkonu do 2,2 kW. Integrovaná ochrana proti běhu na sucho a proti přetížení čerpadla. Osazeno na 3-cestném ventilu s vnitřní zpětnou klapkou.

Cena:  1 690 Kč bez DPH

2 045 Kč s DPH

COMPACT 2

Tlaková ovládací jednotka pro odstředivá čerpadla s manometrem.

Ovládací jednotka pro ovládání jednofázových čerpadel o příkonu do 1,1 kW. Sepne čerpadlo při dosažení nastavené hodnoty min. tlaku (zapínací tlak) a vypne ho při zastavení odběru (průtoku). Nastavitelný zapínací tlak 1,5 až 3,5 barů. Integrovaná ochrana proti běhu na sucho.

Cena: 1 240 Kč bez DPH

1 500 Kč s DPH

SH3

Snímač hladiny pro 3 sondy se stykačem.

Slouží k hlídání úrovně hladiny, používá se jako ochrana čerpadla proti chodu na sucho - spíná při jedné úrovni hladiny a vypíná při druhé. Univerzální použití pro 3f a 1f čerpadla. Umožňuje připojení tlakového spínače.

Cena: 2 290 Kč bez DPH

2 771 Kč s DPH

SONDY NORIA

Nerezové provedení s kabelem certifikovaným do pitné vody. Číslování vodičů shodné s číslováním svorkovnice na SH3 zaručí jednoduchou montáž, vylučující chybu zapojení.
Cena: od 635 Kč bez DPH
768 Kč s DPH

PS2+

Tlakový spínač s nastavitelným rozsahem 1,0 – 6,5 baru.

Klasický mechanický tlakový spínač pro ovládání jednofázových čerpadel o příkonu do 1,5 kW. Dva spínací kontakty, nastavitelný zapínací a rozdílový tlak.

Cena: 200 Kč bez DPH

242 Kč s DPH

MOTOROVÉ SPÍNAČE

Motorové spínače pro jednofázová a třífázová čerpadla. Provedení pro montáž do rozvaděče, nebo v krabičce s krytím IP55.
Cena: od 460 Kč bez DPH
557 Kč s DPH